Przekaźnik Półprzewodnikowy SSR G3MB-202P 24V
Przekaźnik półprzewodnikowy G3MP-202P działający z napięciem sterowania 24 VDC. Zdolny jest do przełączania obwodów prądu przemiennego (AC) o maksymalnym obciążeniu 2 A i napięciu 240 VAC. Dzięki zastosowaniu technologii półprzewodnikowej, przekaźnik ten charakteryzuje się cichą pracą, długą żywotnością oraz odpornością na zużycie mechaniczne.
3 w magazynie
Korzyści
Płatność & Wysyłka
Główne cechy G3MB-202P 24V:
- Bezstykowe przełączanie – brak elementów mechanicznych zapewnia cichą pracę oraz wysoką trwałość.
- Odporność na wibracje i uderzenia – idealny do pracy w trudnych warunkach środowiskowych.
Specyfikacja techniczna:
- 🔌 Napięcie sterowania: 24 V DC
- ⚡ Obciążenie wyjściowe: 240 V AC, maksymalnie 2 A
- 📏 Typ przekaźnika: półprzewodnikowy (SSR)
- 🌡️ Temperatura pracy: od -30°C do +80°C
- 🛡️ Model: G3MB-202P
- ⚙️ Zastosowanie: sterowanie obwodami AC przy sterowaniu DC
Przydatne linki:
Czym jest przekaźnik półprzewodnikowy SSR?
Główne cechy przekaźników SSR:
- Szybkość działania – technologia półprzewodnikowa pozwala na błyskawiczne przełączanie.
| Liczba kanałów | 1 |
|---|---|
| Typ przekaźnika | SSR |
| Napięcie cewki MAX | 24 V |
| Prąd styków | 2 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Napięcie styków AC MAX | 240 VAC |
Wysyłka w dniu zamówienia
Wysyłka 24h
Do czasu wysyłki należy doliczyć czas doręczenia deklarowany przez wybranego przewoźnika.
Program darmowej dostawy!
Kategoria 1
Kategoria 2
Metody dostaw objęte promocją
- Paczkomaty Inpost (przedpłata)
- Żabka (przedpłata)
- Orlen Paczka (przedpłata)
Pamiętaj, aby potwierdzić zapis do newslettera
*Promocja ważna jest od 15.02.2024 do odwołania
Ważne – poczekaj na potwierdzenie
Zwykle trwa to chwilę, maksymalnie 30 minut.
Wysyłka na terenie Polski
Odbiór w punkcie
kurier
Jakie są formy płatności?
ESP32 D1 mini płytka z WiFi + BLE 4.2
Potencjometr Liniowy Obrotowy B500K 500K Ohm L=15mm
Potencjometr Liniowy Obrotowy B2K 2K Ohm L=15mm